REFERENCE

Hello,

my name is Tomas and I am Nela´s father - you are having the english lesson on Wednesdays at 4 p.m. I would like to thank you for these lessons. The girls are always looking forward to having lessons with you and they are enjoying them. When comparing to the previous english lectors over last period of time, you are number One from girl´s pont of view !

Thank you very much and have a nice time.

Tomas

Dobrý den,

Děkujeme za excelentní zvládnutí výuky i v tak obtížných podmínkách.

Hezké vánoční svátky.

Tkačíkovi

Dobrý den paní Prentice,
měla jsem vám napsat po skončení první hodiny Sofi s Richardem Cameronem. Bylo to skvělé. Sofi byla nadšená a my ji vlastně poprvé slyšeli mluvit a dle reakcí Richarda i on byl spokojen. Sofi byla velmi nervózní před první lekcí a na počátku se styděla, ale po ukončení se už začala těšit na příští úterý. I my jsme spokojeni velmi a syn se už těší na pátek.
Děkujeme, MH

Dobrý den,

jsem velmi ráda, že dcera chodí na lekce angličtiny k Frederickovi (asi jsou i ostatní lektoři stejně dobří), byla jsem mile překvapená, že si spoustu věcí pamatuje. O víkendu jsem měla doma tlupu dětí a hráli jsme si a já  zjišťovala kolik toho umí a byl velký rozdíl mezi dětmi, které mají AJ jen ve škole a které z nich chodí na lekce.
Z počátku byla dcera překvapená, že jim Frederick nerozumí (s čímž nepočítala), trochu rozčarovaná, ale to je dobře! O to víc se musí snažit :-)
Moc děkujeme.

Blanka Studničková