REFERENCE


Děkujeme za krásné reference nejen od našich studentů či jejich rodičů, ale i od našich učitelů:

Hello Helena, I wanna say Thank you so much for all your help, you are a super nice person and an amazing boss Everybody knew that. I will continue to pursue a new course of work related to Engineering/Science & Research. So I will no longer Teach English. I wish you all the best, happiness to you and your Family! Especially to Easyspeak Organization.. For me it is best school to teach English in Prague..no doubt! Glemm Dobrý den,

chtěla bych za naše deváťáky moc poděkovat za zorganizování online ročního projektu. Byli nadšení z každičké hodiny s Erinn. Napsali jí děkovné vzkazy, které jsme jí předali před poslední online hodinou. Použité aktivity byly velmi neotřelé a zajímavé.

Děkujeme,

S přáním krásného léta

Gabriela Kabelková

ZŠ T. G. Masaryka

Moravské BudějoviceHello,

my name is Tomas and I am Nela´s father - you are having the english lesson on Wednesdays at 4 p.m. I would like to thank you for these lessons. The girls are always looking forward to having lessons with you and they are enjoying them. When comparing to the previous english lectors over last period of time, you are number One from girl´s pont of view !

Thank you very much and have a nice time.

Tomas


Dobrý den,

Děkujeme za excelentní zvládnutí výuky i v tak obtížných podmínkách.

Hezké vánoční svátky.

TkačíkoviDobrý den paní Prentice,
měla jsem vám napsat po skončení první hodiny Sofi s Richardem Cameronem. Bylo to skvělé. Sofi byla nadšená a my ji vlastně poprvé slyšeli mluvit a dle reakcí Richarda i on byl spokojen. Sofi byla velmi nervózní před první lekcí a na počátku se styděla, ale po ukončení se už začala těšit na příští úterý. I my jsme spokojeni velmi a syn se už těší na pátek.
Děkujeme, MHDobrý den,

jsem velmi ráda, že dcera chodí na lekce angličtiny k Frederickovi (asi jsou i ostatní lektoři stejně dobří), byla jsem mile překvapená, že si spoustu věcí pamatuje. O víkendu jsem měla doma tlupu dětí a hráli jsme si a já  zjišťovala kolik toho umí a byl velký rozdíl mezi dětmi, které mají AJ jen ve škole a které z nich chodí na lekce.
Z počátku byla dcera překvapená, že jim Frederick nerozumí (s čímž nepočítala), trochu rozčarovaná, ale to je dobře! O to víc se musí snažit :-)
Moc děkujeme.

Blanka Studničková